KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 5464236
*
nr 546 4236
Etsningar
2 st. Stockholmsmotiv, 20x33 + 35x53
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 oktober 2008
kl 17:33:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/10 15:02:29
1
350 kr
13/10 14:58:50
2
150 kr
13/10 17:11:04
3
250 kr
13/10 17:24:39
4
500 kr
13/10 17:27:04
1
450 kr
13/10 17:28:29
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:20
-
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:37
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:54
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:47
*
Etsningar
nr 546 4236
Etsningar
2 st. Stockholmsmotiv, 20x33 + 35x53
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 550 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 oktober 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/10 15:02:29 | 1 | 350 kr |
| 13/10 14:58:50 | 2 | 150 kr |
| 13/10 17:11:04 | 3 | 250 kr |
| 13/10 17:24:39 | 4 | 500 kr |
| 13/10 17:27:04 | 1 | 450 kr |
| 13/10 17:28:29 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:20 -
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:37 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:54 -
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:47



